بیانیه ونونانیان به مناسبت حماسه 9 دی

ارسال به دوستان
بیانیه ونونانیان به مناسبت حماسه 9 دی
ونونانیان به مناسبت گرامیداشت ۹ دی بیانیه ای مشترک صادرکردند.

به گزارش علی اصغر انصاری ونونانیان به مناسبت گرامیداشت ۹ دی بیانیه ای مشترک صادرکردند.

متن بیانیه بدین شرح است:

ونونان
۹دی  ماه ۸۸ اوج بصیرت، اقتدار و غیرت دینی مردم در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

۹ دی ماه،تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از مردم سالاری دینی بود و یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان های الهی انقلاب را متجلی ساخت.

این تجلی پیشتر نیز در عرصه دفاع مقدس و عرصه فرهنگ و اقتصاد به ظهور رسیده بود و در  ۹ دی  ماه بار دیگر در ابعاد سیاسی ، اجتماعی متجلی گشت. مردم صبور، مقاوم و هوشیار ایران اسلامی با تمام وجود به نظام اسلامی از عمق جان معتقدند و لحظه ای در دفاع حمایت و حراست ار آن کوتاهی نخواهند کرد.

این انقلاب اسلامی، ثمره خون شهیدان این محبوبترین بندگان خداست.

۹دی ماه نشان داد که حضور حماسی ملت مقطعی و لحظه ای نیست بلکه امری مداوم و برخواسته از عمق اعتقاد ملت استو  آنان که تصور می کردند با طرح بهانه های واهی و حیله های نخ نمایی همچون تقلب می توانند در عزم مردم شهید پرور ایران برای تقویت وبالندگی انقلاب و نظام اسلامی خللی ایجاد کنند به عیان دیدند که مردم چگونه جانانه همه جانبه و هوشیارانه از حریم ولایت و دستاوردهای آن دفاع کردندو در صحنه حاضرند.

۹ دی ماه ،جشن ولایتمداری مردم ایران و بروز زیباترین تصاویر و جلوه های بصیرت ، ولایتمداری و دشمن شناسی ملت ایران توانست نقشه های شوم دشمنان را نقشه برآب سازد.

اهالی دهکده ونونان ضمن گرامیداشت این یوم الله عظیم، حفظ هوشیاری، بصیرت و وحدت مردم و همه بخش های نظام اسلامی را ضرورت قطعی حرکت رو به رشد نظام و ملت اسلامی ایران می دانیم و در این جهت از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کردو همواره برحمایت از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای تاکید داریم.

/ 0 نظر / 57 بازدید